Yomi Kastro, Marketing Meetup Change Etkinliğine Panelist Olarak Katıldı

img_0581_easy-resize-com

26 Ekim’de Sakıp Sabancı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Marketing Meetup Change konferansının “Girişimcilik Neden Türkiye’yi Değitirecek?” konulu oturumuna Inveon ve Inventures Kurucusu ve CEO’su Yomi Kastro panelist olarak katıldı.
Mehru Aygül’ün moderatörlüğünde, Erol Bilecik, Hakan Baş ve Yomi Kastro’nun katılımı ile gerçekleşen panelde; Türkiye’deki girişimcilik ekosisteminden ve girişimcilerin değişime katkısından bahsedildi. KEyifli geçen oturum, her biri ülkemizdeki girişimcilik ekosisteminin önde gelen isimlerinden olan panelistlerin girişimcilere tavsiyeleri ile son buldu.
Yapılan oturumda Inveon’un 10 senelik yolculuğu ve Inventures’ın girişimcilik ekosistemindeki rolü hakkında konuşan Yomi Kastro girişimcilere: “Girişimcilikte fark yaratmak ve başarılı olmak için ana akımı nerede takip edip, nerede ayrılacağınızı iyi belirlemelisiniz.” önerisinde bulundu. Girişimcilik kültürünün yayılması ile değişimin mümkün olduğu konuşulan panelde, yeni girişimler ile yaratılan istihdam gücü gibi faktörler sayesinde girişimlerin ve girişimcilerin ülkemizde başta ekonomik olmak üzere birçok farklı alanda çözüm üretmesinin önemi vurgulandı. Oturum izleyicilerin sorularının cevaplanması ile son buldu.

Comments are closed.