Yomi Kastro, Istanbul Talks INSPIRED Konferansında Moderatörlük Yaptı

Inveon’un kurucu ve CEO’su Yomi Kastro, Girişimcilik Vakfı’nın düzenlediği Istanbul Talks INSPIRED konferansında moderatörlük yaptı.

9144_1707805816166721_2099277524720583561_n

Amerika, Avrupa ve Orta Doğu bölgelerinden birçok ünlü girişimcinin konuk olarak ağırlandığı etkinlikte, girişimci olmak isteyen gençler, melek yatırımcılar, medya şirketleri ve girişimcilik ekosistemindeki kuruluşlar bir araya geldi. “Başarılı Girişimcilerden İlham Veren Konuşmalar”ın ana temasını oluşturduğu konferansta, girişimcilik ekosisteminin farklı ülkelerde nasıl oluştuğuna, son zamanların en popüler konusu olan nesnelerin internetine, genç girişimcilere, sosyal girişimciliğe, trendlere ve kadın girişimciliği konularına da yer verildi.

İletişimden eğlenceye, ulaşımdan teknolojiye kadar pek çok alanda lider girişimlere imza atan Virgin Group’un kurucusu Richard Branson konferansın ilgi çeken isimlerinden biriydi. Branson, Mavi’nin CEO’su Cüneyt Yavuz ile ilham veren bir sohbet gerçekleştirdi.

Istanbul Talks konferans serilerinin bir sonraki etkinliği yenilikçi, rekabetçi ve sürdürülebilir tarım yaklaşımlarının ele alınacağı Tarım 2016 ile devam edecek.
Comments are closed.