Yeni Anneysen.com ile Anneler Daha Sosyal

Yazılım ve internet teknolojileri ile verimliliği artıran çözümler sunan Inveon, tüm anneleri aynı platformda bir araya getirerek fikir ve deneyim alışverişine olanak sağlayan Anneysen.com’u yeniledi.

anneysen“Anneliği kolaylaştırıyoruz” sloganıyla yola çıkan ve annelere çocuklarının gelişimlerinin her evresinde yol göstermeyi amaçlayan Anneysen.com’un mobil cihazlarla uyumlu yeni sitesi; kullanıcılarının daha zengin içeriğe, daha hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlıyor. Son bir ayda 1 milyondan fazla tekil kullanıcının ziyaret ettiği site aynı zamanda paylaşımı daha fazla teşvik eden yeni modüllleri ile annelerin ve anne adaylarının aradıkları desteği bulmasına yardımcı oluyor. Sitenin yeni tasarımında kullanıcıların farklı alanlara özel arama yapabilmelerini sağlayan Inveon’un geliştirdiği arama ve filtreleme modülü ve yeni kategori yapısının yanı sıra eklenen uzman videoları annelerin kendileri ve çocukları hakkında merak ettikleri tüm yanıtları kolayca bulmasını sağlıyor. Yeni Anneysen.com’un ana sayfasında Hamilelik, Bebek, 3-6 Yaş, 6+ yaş, Ergen ve Kadın gibi kategorilere yer veriliyor. Ayrıca yeni eklenen “Profil Doluluk Oranı” çubuğu sayesinde Anneysen.com, kullanıcıları ilgilendikleri tüm alanları belirtmeye teşvik ediyor ve tavsiye motoru sayesinde anneleri tam da aradıkları içeriğe yönlendiriyor.

Sosyal Anneler için Daha Fazla Paylaşım

anneysen2Inveon’un getirdiği etkileşimi artıran yeniliklerle, Anneysen.com annelerin ve anne adaylarının en popüler sosyal medya plaftormu olmaya aday! Sitedeki yeni içeriklere sürekli güncellenen akış yapısı sayesinde anında erişilebiliyor. Paylaşılan uzman makaleleri, yanıtlar, bloglar, yemek tarifleri ve grup yazışmaları gibi tüm içerikler, ana sayfada ve tüm alt kategori sayfalarında yer alan akışta anlık olarak görüntülenebiliyor. Bu sayede kullanıcılar siteyi ziyaret ettiklerinde en yeni ve güncel paylaşımları gördüklerinden emin olabiliyorlar. Yenilenen sitede, kullanıcıların diğer çevrimiçi anneleri görüntüleyerek onlarla anlık mesajlaşma yapabilmeleri de sağlanıyor. “Ayın Anneleri” ve “Önerilen Anneler” sekmeleri sayesinde kullanıcı arkadaş çevresini genişletmeye; “Kendin Yaz” bağlantısı ile hikâyelerini paylaşmaya teşvik ediliyorlar. Yeni tasarımda daha kolay ulaşılan profil detayları ile diğer kullanıcılarla daha fazla iletişim kurabilen anneler, sordukları sorularla ilgili bildirimleri alabiliyor ve beğendikleri uzmanları takip edebiliyorlar.

Annelerin yeni alışveriş rehberi “Çarşı” olacak

Anneysen.com’un anne ve anne adayı kullanıcıları, kendilerine yönelik ürün ve hizmetleri sağlayan firma, kişi ve markalarla buluşturmak için kurulan “Çarşı” ile Hamile ve Anne Hizmetleri, Sağlık Merkezleri ve Uzmanlar, Doğum Fotoğrafçısı, Hamile ve Anne Giyim gibi 15 ayrı kategoride firma, ürün ve hizmete bu sayfadan ulaşabilmeye imkan sağlıyor. Anneysen Çarşı bölümü, bir yandan annelere ihtiyaç duyabilecekleri hizmet ve ürünleri bir arada sunarken, markalar için de annelere doğrudan ulaşabilecekleri bir kanal sunuyor. Çarşı üyesi markalar sitenin tüm sayfalarından, annelerle iletişim kurabiliyor. Markalar aynı zamanda kendileri ile bağlantılı içerikler sayesinde sitelerine yönlendirme alabiliyorlar.

Comments are closed.