Webtoprint.com.tr Açıldı

Webtoprint.com.tr Açıldı

wtp
wp-screen

Türkiye’de A’dan Z’ye tüm dijital baskı hizmetlerini tek bir site üzerinden alabilmeyi sağlayan Webtoprint.com.tr, Inveon altyapısı ile hizmete hazır.

Kurumsal ve bireysel müşterilere online platformda tam kapsamlı dijital baskı hizmetleri sunmak amacıyla kurulan Webtoprint.com.tr’de, kartvizit yapımından ödev basımına, davetiye baskılarından plan kopya çıkış alımına kadar birçok baskı seçeneği bulunuyor.

ABD’nin büyük dijital baskı zincirlerinde görev alarak sektörel deneyimini geliştiren, Markanın yaratıcısı Ezgi Şahin, Kuzey ve Güney Avrupa’nın birçok ülkesinde gözlemlediği önemli unsurları webtoprint.com.tr’ de sentezlemiştir. İlk adımları 2007 yılında atılan proje ile, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak makul ve karşılanabilir fiyatlarla, yaratıcı, teknolojik, hızlı ve pratik hizmet sunmak hedefleniyor.

Webtoprint.com.tr, Inveon tarafından geliştirilen özel yazılımı sayesinde, dosya yüklemeyi, sipariş oluşturmayı, hızlı üretimi ve sorunsuz teslimatı kolaylaştırarak müşteri aksiyonunu azaltmayı vaat ediyor. Gelen siparişleri, zamanı efektif kullanarak hazırlıyor ve ürünleri, toplam kalite esasları çerçevesinde, hatasız olarak üretmeyi esas alıyor. Yepyeni bir e-ticaret platformu olan webtoprint.com.tr çoklu baskı opsiyonları, hazır taslaklı sunumları, bireysel ve kurumsal müşteri platformu, elekronik döküman yönetimi ve farklı teslimat seçenekleri sayesinde profesyonel bir çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

Comments are closed.