Türkiye’de Bir İlk Inveon ile Ozdilekteyim.com’da!

Türkiye’de Bir İlk Inveon ile Ozdilekteyim.com’da!

1971’den günümüze, 45 milyon USD ihracat hacmi ve 570 milyon USD cirosu ile perakende sektörünün öncü kuruluşlarından Özdilek, Inveon ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek sanal marketi ve Özdilek markalı ürünlerin yer aldığı ev tekstili ile seçkin markalı ürünlerin bulunduğu giyim bölümünü tek platformda, Ozdilekteyim.com’da, alışveriş severler ile buluşturdu.

Tek bir platformda sanal market ve alışveriş merkezlerini bir arada sunan Özdilekteyim.com’da müşteriler aynı sepetten alışveriş yapabildikleri gibi, dilediklerinde hipermarketten mağazaya veya mağazadan hipermarkete kolaylıkla geçiş yapabiliyorlar. Özdilekteyim.com’un web trendlerine ve sanal market dinamiklerine uygun çalışılan tasarımında, Inveon maksimum kullanıcı deneyimi gözetilerek, 30 farklı profildeki sanal market kullanıcısı ile Kullanıcı Deneyimi (UX) testleri yaptı.

Özdilek’in Inveon’u tercih etmesinde, kendi bünyesindeki internet girişimleri ve sektördeki güçlü iş ortaklıkları vesilesi ile edindiği bilgi birikimi ve sektörel deneyim etkili oldu. Temel olarak Inveon, yazılım altyapısının geliştirilmesi, tasarım çalışmaları ve operasyon / iş akışı konularında Özdilek’e hizmet sundu.

Comments are closed.