+90 (212) 270 0 546
info@inveon.com.tr

Referanslarımız

InveonReferanslarımız

2006 yılından beri sektöründe lider markalara altyapı ve danışmanlık hizmeti sunan Inveon, bugün perakende sektörünün lider markaları ile çalışmaktadır. “Büyüyen markalar ve mutlu müşteriler” ilkesi ile yürüdüğümüz yolda, müşterilerimizle kol kola aynı yolda yürüyüp başarı merdivenlerini birlikte tırmandığımız için çok mutluyuz. 

Çiğdem Kırlı
Adil Işık Group Dijital Satış ve Pazarlama Müdürü

Çiğdem Yılmaz
E-ticaret Müdürü / Gözalan Group

“1V1Y.com’un kuruluşunda, teknoloji ve e-ticaret strateji danışmanı olarak rol alan Inveon’a güvenimiz tamdı. Perakende ve e-ticaret sektörünü yakından tanıyan Inveon’un, bu alandaki know-how ve deneyimlerine güvenerek başladığımız bu birliktelikte, dinamik ve yaratıcı Inveon ekibi ile çalışmaktan son derece keyif aldık. Her geçen gün derinleşen e-ticaret sektöründe, globaldeki trendleri sıkı takip eden ve her daim yeni yaratıcı fikirlerle yanımızda olan Inveon’a, profesyonel destekleri ve güvenilir bir iş ortağı oldukları için teşekkürlerimizi sunarız.”
Gizem Burteçin – Co-Founder & CMO – 1V1Y.com

Özlem Denizmen
Para Durumu TV
Yonca Aközer
Alkaş Perakende
Mehmet Dumlu
Alfred Concierge Services

“Lokal poliçe yönetim sistemimizin otomasyon projesini Inveon’la 3 ay gibi kısa bir sürede gerçekleştirdik. Bize hız kazandıracak ve günlük süreçlerimizi kolaylaştıracak bu çalışmanın her safhasında gösterdikleri çaba ve profesyonel destekleri için güvenilir ve dinamik bir iş ortağı olan Inveon’a teşekkürlerimizi sunarız.”
Aslan Pinhas – IT Direktörü – Coface Sigorta

Hikmet Özkavaf
Jones Lang LaSalle

“Inveon ile işbirliğimiz, ruhsatlandırma süreçlerindeki iş ihtiyacımız ile başlayıp fiyatlandırma süreçlerine yönelik çözümüyle devam etti. Proje yönetimi deneyimi ve iş süreçlerine hakimiyet ile sektördeki ihtiyacı anlayıp, müşteriye yönelik çözümler üretmesi Inveon’u diğer iş ortaklarımızdan farklı bir yerde konumlandırdı. Başarıların artarak devam etmesi dileklerimle…”
Serkan Erkovan – Lead Business Consultant – Boehringer Ingelheim

“2012 yılının başlarında firmamız web sitesinin yetersiz olduğunu ve bizi temsil etmediğini düşünüyor, e-ticaret sitemiz ise basit bir paket program üzerinden satış yapmaya çalışıyordu. Toplantılardan sonra aldığımız kararda iki sitenin birleştirilmesi ve marka değerimize yaraşır bir site ortaya konulması sonucu ortaya çıktı. Kendi alanında isim yapmış 5 ayrı firmadan teklif aldık. Görüştüğümüz firmalardan biri olan Inveon bize güler yüzlü, dinamik ve karşı tarafın fikirlerine değer veren bir firma olduğunu hissettirdi.”
Furkan Ortakaya – Online Ekip Lideri – Kayra

“Yıllardır devam eden Novartis – Inveon işbirliğini ve birlikte yaptığımız onlarca projeyi düşündüğümde şunu açıkça ifade edebilirim: Inveon kesinlikle artı değer katıyor ve fark yaratıyor. Teşekkürler Inveon!”

Önder Örgün – Functional Information Manager – Novartis

Referanslarımız

taze-masa
love-my-body
1v1y