+90 (212) 270 0 546
info@inveon.com.tr

Referanslarımız

InveonReferanslarımız

2006 yılından beri sektöründe lider markalara altyapı ve danışmanlık hizmeti sunan Inveon, bugün perakende sektörünün lider markaları ile çalışmaktadır. “Büyüyen markalar ve mutlu müşteriler” ilkesi ile yürüdüğümüz yolda, müşterilerimizle kol kola aynı yolda yürüyüp başarı merdivenlerini birlikte tırmandığımız için çok mutluyuz. 

“Inveon ile e-ticaret girişimimizin altyapı geliştirmeden dijital pazarlamaya kadar tüm adımlarında beraber çalışma şansı yakaladık. Inveon’un dijital ticaret kanallarımıza kattığı değerden oldukça memnunuz.”

 

Melis Artun – Dijital Pazarlama ve E-Ticaret Yöneticisi – Zorlu Holding

“Türkiye’de e-ticaret kanalımızı açarken Inveon’u tercih etmemizin en büyük nedenleri, ekibin çok deneyimli olması ve referanslarının sektörümüz ile uyumluluk göstermesiydi. Dünyanın en büyük ve önemli spor giyim markalarından olan Under Armour’ın yerelleştirilmesi ve başarı bir şekilde Türkiye operasyonunun yönetilmesine sağladığı katkıdan dolayı Inveon’a teşekkür ederiz.”

Onur Sarı – E-Ticaret Yöneticisi – Under Armour

Çiğdem Kırlı
Adil Işık Group Dijital Satış ve Pazarlama Müdürü

Çiğdem Yılmaz
İnternet Satış Müdürü / Gözalan Group

“Online platformlarımızdan doğru geri dönüşleri alamıyorduk. Bu konudaki deneyimlerimiz çok doğru değildi. E-ticaret platformumuzu güçlendirmek için Inveon ile çalışmaya başladık. Inveon bize sadece site ve altyapı sunmadı, müşteri deneyimi geliştirme, pazarlama faaliyetlerinin arttırılması, daha çok ve daha doğru müşterilere ulaşma konularında da destek verdiler. Güven çerçevesinde, birbirimizi severek çalışıyoruz.”

Çiğdem Yılmaz – İnternet Satış Müdürü – Gözalan Group

“Dijital ve online’a yatırım yapmak istediğimiz için kendimize teknolojik partner arayışına girdik. İlk günden itibaren Inveon ile aynı dili konuştuğumuzu fark ettik. Inveon, stratejik partnerlik anlamında bizim için çok önemli bir yere sahip. Üyeliklerimiz 8 katına, ciromuz 4,5 katına çıktı. Trafiğimizin yüzde 56’sı, ciromuzun yüzde 31’i Inveon sayesinde mobil kanallardan geliyor.”

 

Didem Çiğdem Kırlı – Dijital Satış ve Pazarlama Müdürü – Adil Işık Group

“Inveon ile işbirliğimiz kapsamında, dijital performans pazarlama kanallarımızın yönetimi ve optimizasyonu odaklı konularda çalışıyoruz. Dijital iş geliştirme ve yönetim konusundaki uzmanlıkları neticesinde, gayrimenkul sektöründe lead oluşturma konusunda fark yaratmamızı sağladı. Inveon’a Skyland İstanbul’a kattıkları değer için teşekkür ederiz.”

Yelda Altürk – Pazarlama ve  Kurumsal İletişim Direktörü – Eroğlu Gayrimenkul

“1V1Y.com’un kuruluşunda, teknoloji ve e-ticaret strateji danışmanı olarak rol alan Inveon’a güvenimiz tamdı. Perakende ve e-ticaret sektörünü yakından tanıyan Inveon’un, bu alandaki know-how ve deneyimlerine güvenerek başladığımız bu birliktelikte, dinamik ve yaratıcı Inveon ekibi ile çalışmaktan son derece keyif aldık. Her geçen gün derinleşen e-ticaret sektöründe, globaldeki trendleri sıkı takip eden ve her daim yeni yaratıcı fikirlerle yanımızda olan Inveon’a, profesyonel destekleri ve güvenilir bir iş ortağı oldukları için teşekkürlerimizi sunarız.”

Gizem Burteçin – Co-Founder & CMO – 1V1Y.com

Yonca Aközer
Alkaş Perakende
Mehmet Dumlu
Alfred Concierge Services

“Lokal poliçe yönetim sistemimizin otomasyon projesini Inveon’la 3 ay gibi kısa bir sürede gerçekleştirdik. Bize hız kazandıracak ve günlük süreçlerimizi kolaylaştıracak bu çalışmanın her safhasında gösterdikleri çaba ve profesyonel destekleri için güvenilir ve dinamik bir iş ortağı olan Inveon’a teşekkürlerimizi sunarız.”

 

Aslan Pinhas – IT Direktörü – Coface Sigorta

Hikmet Özkavaf
Jones Lang LaSalle

“Inveon ile işbirliğimiz, ruhsatlandırma süreçlerindeki iş ihtiyacımız ile başlayıp fiyatlandırma süreçlerine yönelik çözümüyle devam etti. Proje yönetimi deneyimi ve iş süreçlerine hakimiyet ile sektördeki ihtiyacı anlayıp, müşteriye yönelik çözümler üretmesi Inveon’u diğer iş ortaklarımızdan farklı bir yerde konumlandırdı. Başarıların artarak devam etmesi dileklerimle…”

Serkan Erkovan – Lead Business Consultant – Boehringer Ingelheim

Referanslarımız