Perakendede Teknoloji Zirvesi 2014

Perakendede Teknoloji Zirvesi 2014

Perakende sektöründe geleceği teknoloji ile şekillendirin

Microsoft ve Inveon işbirliğinde perakende ve e-ticaret sektörünün en etkin isimleri bir araya gelerek, teknolojinin baş döndürücü hızla dönüştürdüğü perakende sektörünün geleceğini tartışmaya açıyor.

Perakendede Teknoloji Zirvesi’nde perakendeyi bekleyen teknolojik gelişmeler, online stratejilerin belirlenmesi, omni channel stratejilerinin uygulanması, sektörde devrim yaratacak teknolojiler ön plana çıkacak. Ayrıca omni channel, lokasyon tabanlı hizmetler, mobil, CRM, veri analitiği, online/offline yakınsama, bulut, ölçeklendirilebilir e-ticaret servisleri gibi sektörün temel konuları ve trendlerinin masaya yatırılacağı etkinlikte, perakende sektöründe yeni dünya düzenine uygun strateji geliştirme konusunda bilgiler verilecek.

Migros, Zorlu Holding, Beymen, Blesh, Inveon ve Microsoft yöneticilerinin konuşmacı olduğu ve sınırlı sayıda özel konuğun katılımı ile gerçekleşecek etkinlikte yerinizi almak için aşağıdaki bağlantıdan formu doldurmanız ve davetiye talep etmeniz yeterli olacaktır.

Etkinlik tüm CIO’lara, e-ticaret yöneticilerine, CRM yöneticilerine, CMO’lara yöneliktir. Etkinlikte yer almak istiyorsanız  “Katılımcı” formunu doldurmanız ve davetiyenizi talep etmeniz yeterli olacaktır.

PerakendedeTeknolojiZirvesi

 

Comments are closed.