Asports.com.tr, Orijinal Markaları Inveon İmzası ile Spor Severlerle Buluşturuyor

Gözalan grubu bünyesinde efsane ayakkabı ve spor giyim markası Converse,outdoor giyiminde dünyanın lider markalarından Columbia’nın yanı sıra Kanada’nın yüksek kalite ve sıcak tutması ile ünlü kışlık ayakkabı markası Sorel ve Mustang Jeans ürünlerini tüketicilere sunan Asports e-ticaret sitesi Inveon imzası ile hayata geçti.

Türkiye’nin en büyük perakende e-ticaret sitelerinde imzası bulunan Inveon’un Asports için geliştirdiği e-ticaret projesi, birbirinden kaliteli markaların ürünlerine özel indirimlerle erişim imkanı sağlıyor. Çok yakında birbirinden önemli markaları da bünyesine katacak Asports.com.tr, Türkiye’nin en büyük online spor outlet’i olmaya aday.

Inveon’un Asports müşterilerine daha konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatmak için geliştirdiği e-ticaret sitesinde Tekil Kayıt & Çoklu Erişim” (Single Sign & Multiple Access) özelliği bulunuyor. Müşterilerin Gözalan Grup’a ait Columbia, Converse ve Mustang markalarının e-ticaret sitelerine aynı anda tek bir mail adresi ile kaydolabileceği şekilde geliştirilen site aynı zamanda mobil uyumlu.

Sitede ayrıca bulunan  “Renk Çıkarımı” (Color Extraction) özelliği sayesinde ise sitedeki ürün görsellerinin renklerinin, müşterilerin teslim alacakları ürünlerin renkleri ile birebir aynı görüntülenmesi sağlanıyor. Böylece, müşterilerin sitede gördükleri ve hayal ettikleri renkler arasında herhangi bir fark olmadığından; ürün iadesi ve ürün değişimi oranlarında ciddi düşüşler gözlemleniyor. Operasyonel anlamda verimliliği de artıran bu durum, kaynak kullanımı tasarrufu ile markanın cirosunu olumlu yönde etkiliyor.

 

asports acildi

Comments are closed.