OORDA Perakende Pazarlamasını Dijitale Taşıyor

Lokasyon bazlı teknolojisi ile, tüketicilerin satın alma davranışları ile markaların performans ihtiyaçlarını en etkin şekilde karşılamayı hedefleyen OORDA Inveon’un alt yapı ve dijital pazarlama desteği ile hayata geçti

 

oorda

Tüketicilerin bulundukları noktaya en yakın market ve perakende markalarının tüm kampanyalarına ulaşmasını sağlayan bir platform olan OORDA.com markalar ve tüketici arasında bir köprü oluşturuyor. Web tabanlı özel yazılım çözümleri, e-ticaret alt yapı ve e-ticaret operasyon yönetim hizmetleri ile Türkiye’nin en büyük perakende markalarının e-ticaret sitelerinde imzası bulunan Inveon’un tecrübesi ile hayata geçirilen site markalar için de tüketiciye dokunmak için yeni bir mecra olma hedefi taşıyor.

OORDA kurcularının pazarlama, perakende ve teknoloji tecrübesini birleştirerek tüketicilerin satın alma davranışları ile markaların performans ihtiyaçlarını en etkin bir şekilde karşılamayı hedefleyen verimlilik odaklı bir pazarlama platformu olarak kuruldu.  Platform, tüketici odaklı olduğu kadar perakendeciler için de sonuç üretmeyi hedefliyor. Temel amacı marka ve perakendecilerin tüm pazarlama iletişimi çalışmalarını hedefledikleri bölge ile ilişkilendirerek tüketicilerin kendilerine en yakın ve en uygun tekliflerden faydalanmaları olan OORDA’nın kullanıcı dostu bir çalışma sistemi bulunuyor. Perakende markalarının başka bir uygulamaya gerek duymaksızın mağazalarının bilgilerini, güncel pazarlama materyalini ve indirim kuponlarını paylaşabildiği platformda kullanıcılar belirli kategorilere, markalara ve AVM’lere göre ya da ürün bazında arama yapabiliyorlar. Ayrıca perakende markalarının en güncel bilgileri, adresleri, ürün portföyleri ve kampanyaları da arama motorları üzerinde doğrudan kullanıcılar tarafından bulunabilir hale geliyor.  Markalar dilerlerse OORDA platformu üzerinden müşterileri ile iletişim kurabiliyor ve dijitalleştirdikleri pazarlama materyallerini elektronik ortamda tanıtıma dönüştürebiliyorlar. Popüler ürünleri ile indirim kuponlarını da ulaşabildiği site mobil uyumlu alt yapısı ile de tüketicilere kolaylık sağlıyor. Lokasyon bazlı teknolojisi ile kullanıcının bulunduğu yeri tespit ederek o noktaya en yakın mağazaları harita üzerinde gösteren OORDA’da günlük yaşam, moda, ev, teknoloji gibi en çok ihtiyaç duyulacak kategoriler bulunuyor.

Türkiye’deki büyük perakende zincirleri ve yerel markaların müşterilerine özel fırsatlar önerebileceği ve tüketicisine direkt olarak dokunabileceği bir pazarlama platformu olmayı da hedefleyen OORDA.com Inveon’un tasarım, alt yapı, danışmanlık konularındaki uzmanlığı ve dijital pazarlama hizmetleri ile hayata geçirildi. Inveon’un perakende ve e-ticaret tecrübesini aktardığı projede en yeni teknoloji alt yapısı kurgulandı.

Haziran ayından bu yana aktif olarak kullanılan OORDA  günlük 5 bin ziyaretçiye sahip ve Eylül ayı itibari ile kullanıcılar iOS ve Android telefonlarından platformun mobil uygulamasını da indirebilecekler.

Comments are closed.