Online Stil Danışmanlığı Türkiye’de İlk Defa Stylup.com’da!

The First Online Style Consultancy in Turkey with Stylup.com!

Stylup.com, is one of the new pioneers of fashion world, was created with Inveon’s e-commerce experience. Stylup.com offers a unique shopping experience with the possibility of fast and practical shopping that is provided by Inveon’s user-friendly interface which does not require a membership substructure.

Styup.com has opened with motto of ‘4S of Fashion’ that provides an opportunity of creating a special and privileged style. Famous designer Gül Ağış takes a part as creative director in this project, the most important difference of Stylup.com is the form of special style consultancy that offers to provide an online style consulting by using Inveon’s combination module that offer to create tailor-made combines.

When products are finished, new orders are not received so that both customers can have personal style and feels themselves special.

You can find a lot of different products and combines which come from special brands of the world that reflects street and podium fashion in extraordinary world of Stylup.com. If you still don’t meet the privilege of www.stylup.com, please click!

Online Stil Danışmanlığı Türkiye’de İlk Defa Stylup.com’da!

Inveon’un e-ticaret tecrübesi ile hayata geçirilen moda dünyasının yeni öncülerinden Stylup.com; Inveon’un sağladığı kullanıcı dostu ara yüzü, üyelik gerektirmeyen altyapısı, hızlı ve pratik alışveriş imkanı ile müşterilere eşsiz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

stylup

‘Modanın 4S’i Sınırlı Stok Sınırsız Stil’ sloganıyla açılış yapan Stylup.com, müşterilerine özel ve ayrıcalıklı bir stil yaratma imkanı sağlıyor. Ünlü modacı Gül Ağış’ın kreatif direktör olarak yer aldığı projede, Stylup.com’un en büyük farkı olan özel stil danışmanlığı formu, müşterilere online stil danışmanlığı hizmeti sağlayarak Inveon’un yarattığı kombin modülü ile kişiye özel kombinler üretme imkanı sunuyor.

Avrupa modasının Türkiye ayağını oluşturan Stylup.com’da ürünlerin bitmesi halinde stok yenilenmiyor. Bu sayede her müşteri hem özgün bir stile sahip oluyor hem de kendisini özel hissediyor.

Dünyanın niş markalarından derlenen özel seçkilerini, sokak ve podyum modasını yansıtan birbirinden özgün butik kombinlerini Stylup.com’un sıra dışı dünyasında bulabilirsiniz. Eğer hala stylup.com ayrıcalığı ile tanışmadıysanız lütfen tıklayın! >a hre=”http://www.stylup.com”>http://www.stylup.com

Comments are closed.