Online İç Giyim Mağazası Çamaşırım.com Inveon ile Yenilendi

Inveon, Çamaşırım.com’un yenilenen e-ticaret sitesini, gelişmiş arama modülü ve faydalı alt sekmeler sayesinde müşterilere en iyi hizmeti verecek şekilde düzenledi.

Yerli yabancı birçok markanın binlerce yeni sezon modelini, tek bir kulvardan satışa sunan Çamaşırım.com; en güvenilir markaların koleksiyonlarından ‘en gözde’ ürünleri barındıran online alışveriş sitesini Inveon’un e-ticaret tecrübesiyle yeniledi.camasirim

Binlerce ürün çeşidini bir arada bulunduran, Türkiye’nin en büyük online iç giyim mağazası Çamaşırım.com, 2009 yılından bu yana ev tekstili, iç giyim ve pijama ile e-ticaret sektöründe faaliyet gösteriyor. Üye olmadan da alışveriş yapabilme özelliği ile hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi sunan Çamaşırım.com, ayrıca kişiye özel gizli gönderi seçeneği ile de kutu içeriğini saklı tutarak müşteri gizliliğini ön planda tutuyor. Müşterilerine daha rahat bir alışveriş imkanı sağlayan Çamaşırım.com, Inveon sayesinde marka verimliliğini artırıyor.

Geniş ürün çeşidi ve farklı seçenekleri ile mağazalarda bulunması mümkün olmayan en yeni ve en şık iç giyim modellerini, en hesaplı fiyatlar ile tek bir “tık”la müşterilerine ulaştıran Çamaşırım.com, sade ve kullanıcı dostu tasarımıyla alışveriş deneyimini kolaylaştırıyor.

Çamaşırım.com’u ziyaret etmek için tıklayın: www.camasirim.com

Comments are closed.