+90 (212) 270 0 546
info@inveon.com.tr

Mobular – Mobil Ticaret Uygulama Çözümleri

InveonMobular – Mobil Ticaret Uygulama Çözümleri
mobular-tr
E-Ticaret dünyası gelişen teknolojiler ile birlikte artık mobile dönüşüyor ve kullanıcılar her an her yerde markanıza ulaşmak istiyor. Bir sonraki adıma hazır olmak ve mobil dünyada yerinizi almak için Inveon’un mobil ticaret ürünü ile işinizi bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Entegrasyonu kolay, sosyal ağlarla birleşik ve benzersiz bir mobil deneyimi ile cirolarınızı katlayın.

Mobular Core

Dijital Ticaret Özellikleri 

Bir Mobil Ticaret Ürününden beklenilen, kullanıcı hesap detaylarının ürün detayı, sepet adımları ve ödeme altyapısından oluşan bir bütündür. Kendi içinde kusursuz kullanımı olan bu ürün, senelerce Inveon’un edindiği online ticaret deneyimiyle yaratılmıştır.

Bildirim Hizmetleri

Cep telefonu uygulamalarının en önemli özelliklerinden olan bildirim hizmetleri de Inveon’un sunduğu ana özelliklerinden biridir. Böylece marka, müşterilere istediği mesajı iletebiliyor olmaktadır.

Raporlama

Mobil uygulamayla birlikte, şu ana kadarki analitik veri akışını bir üst seviyeye taşıma fırsatını edinirsiniz. Otomatik hale getirilmiş, gerçek zamanlı şekilde raporlama formatlarıyla, müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi edinebilir, buna göre özel aksiyonlar alabilirsiniz.

Mobular Modülleri

Lokasyon Bazlı Hizmetler
Çok yönlü bir marka deneyimi yaşatmak isteyenler için özellikle Lokasyon bazlı hizmetler çok önemlidir, Bunlara göre markanın, müşterinin bulunduğu yere göre etkileşim yaratması için çok yararlı olacaktır.

Mağaza İçi Servisler
Mobil uygulamanıza bu modülü ekleyerek, mağaza içinde müşterilerinizle ayrıca iletişime geçebilir, alışveriş deneyimlerine yardımcı olabilirsiniz. Mağazanızda o anda bulunmayan bir ürünü sorgulatabilir, uygulama üzerinden alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

İleri Bildirim Hizmetleri
Müşteriyle iletişimin son noktada kişiselleştirilmiş bir noktaya gelmesi için, yaratılan etkileşimin doğru yerde, doğru zamanda ve doğru yere yönlendirmesi çok önemlidir. Burada yapılan etkileşimlerin birebir olarak müşterinin ilgilendiği yere gitmesini sağlarız.

İleri Kampanya Modülü
Mobil uygulama sayesinde toplanan bütün veriyi değerlendirerek, çok daha kişiye özel bir kampanya modülü geliştirdik. Çok esnek yapıda geliştirilen bu kampanya modülü, kendini edindiği bilgiyle geliştirebilir ve hızlı bir şekilde üzerine yeni kurgular ekleyebilir yapıdadır.

Mağaza-Navigasyon
Mobil Uygulamanız marka hakkında ayrı bir rehber hizmeti de sunmaktadır. Müşteriyle birebir iletişim noktası olarak görülse de, bunun yanında bu modülle birlikte müşterileri fiziki mağazalara da yönlendirme yapabilecektir.

Sadakat Programı
Mobil uygulamanız sayesinde elde edilecek olan bir çok veriyle sadakat programınızı besler, aynı zamanda mevcut programı, uygulama üzerinden değerlendirerek, çok yönlü bir marka sadakat programı haline getirebiliriz.

Ödeme Sistemleri
Artık bir çok ayrı ödeme sistemi ve entegrasyonu mevcuttur ve uygulamanızın desteklediği ödeme sistemi kapsamını arttırarak ve kredi kartı saklama gibi özellikleri ekleyerek daha akıcı bir kullanıcı deneyimi yaşatabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
Müşterinizin herhangi bir sorusundan, en hızlı şekilde haberdar olmak için, bir çok yerden birebir olarak size ulaşabileceği bir yapıda kurgulanmıştır. Burada canlı mesajlaşma olanağıyla birlikte bir çok iletişim yolu mümkündür.