Linens, Müşterilerinin Ev Tekstili Alışverişini Inveon Desteğiyle Keyfe Dönüştürüyor

Türkiye’nin ilk ve tek uzmanlaşmış uluslararası ev tekstili mağazalar zinciri LINENS’in e-ticaret sitesi Inveon tarafından yenilendi.

8 ülkede 80 mağazayla hizmet veren ve “Ev Güzellik Merkezi” olma amacıyla yola çıkan LINENS; modern, zevkli, ürün seçiminde titiz davranan müşterilerine en şık ürünleri en kaliteli hizmetle sunuyor.

LINENS, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını; farklı desen, model ve renk seçenekleriyle yüzlerce çeşitte ev tekstili ürününü tek çatı altında sunduğu e-ticaret sitesine de yansıtıyor. Sitede; perde, nevresim, masa örtüsü, havlu, dekoratif aksesuarlar, halı gibi bir evin ihtiyacı olacak her şey renk, desen alternatifleri ve kombinasyonlarla sunuluyor. Sitenin Inveon tarafından iyileştirilen tavsiye motoru, aynı demografideki müşterilerin satın aldıkları veya favorilerine ekledikleri ürünleri, aynı kategorideki farklı ürün alternatifleri ve ürüne uygun kombinleri önererek müşterilere daha verimli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Linens.com.tr, ürünün detay sayfasına gitmeden de beğenilen ürünü direkt sepete atma imkanı sunarak özellikle çalışan müşterilerine zaman kazandırıyor. Ürün detay sayfalarında müşterilerin en son inceledikleri ürünleri de görüntüleyen kullanıcılar aynı ekrandan seçimlerini sepete atarak hızlı bir alışveriş gerçekleştirebiliyorlar.

Inveon’un hazırladığı gelişmiş kampanya motoru sayesinde bireysel ve kurumsal üyelere sunulacak farklı fırsatların yanı sıra Loyalty Card ile sitede kazanılan puanların mağazalarda kullanmasını sağlayan Linens müşterilerine çok kanallı bir alışveriş deneyimi vaat ediyor.

Linens

Comments are closed.