Kipling inCommerce Platformu ile E-Ticaret Altyapısını Güçlendirdi

1987 yılında Belçika’da küçük bir dairede yaratılan Kipling, şimdi dünya üzerinde 64 ülkede, 250 mağaza, 4000 satış noktasında satılan ve 35 milyon kişinin tercih ettiği dev bir marka. Modern, genç, eğlenceli, kullanışlı, kaliteli tasarımları 7’den 70’e herkesin kalbini fetheden Kipling 2009 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteriyor.

2012 yılından beri çalışmakta olduğumuz ve e-ticaret çözümleri sunduğumuz Kipling, inCommerce’ü bütün e-ticaret operasyonlarının kalbine yerleştirdi. inCommerce dijital ticaret altyapı platformunun üçüncü parti entegrasyon kabiliyetleri, ürün bilgisi ve içerik işlemlerini otomatikleştirerek insan hatasını büyük ölçüde azalttı. Ayrıca inCommerce’ün üstün optimizasyon yetenekleri sayesinde Kipling’in altyapısı artan işlevlerinin yanında, çok daha hızlı ve performanslı çalışır hale geldi. inCommerce’ün modüler yapısı sayesinde Kipling, gerekli geliştirme ve yenileştirme işlemlerinin sonuçlarını çok daha hızlı görebilecek.

Kipling inCommerce altyapısına geçerek tüm bu avantajlar haricinde, omni-channel ve mobil ticaret kabiliyetlerine hazır bir sistem de kazanmış oldu. Kipling böylece, Watsons, Samsung, Columbia, Skechers ve Under Armour başta olmak üzere Inveon’un inCommerce dijital ticaret altyapı platformunu kullanan birçok firma gibi markasının dijital ticaret kabiliyetlerini yükseltmiş oldu.

Kipling E-Ticaret Danışmanı Muratcan Taşdelen, “Tüm şirket altyapımızdaki dijital dönüşüm projemiz kapsamında e-ticaret sitemizi Inveon’a emanet ettik. Doğru projelendirme ve analiz dahilinde yapabileceklerimizin sınırının olmadığını bilmek ve hep bir adım ileriyi tasarlayarak aynı dili konuşabilmek, bizim için Inveon’u en değerli yapan özelliklerin başında geliyor. Şimdi ise, birlikte çalışacağımız yeni projemizi tasarlıyoruz” dedi.

 

Comments are closed.