Kariyer Yönetimi Artık İnternette

Kariyer Yönetimi Artık İnternette

spark

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek kurulan ve internet üzerinden kariyer yönetimi hizmeti sunan insparkus.com, Inveon’un geliştirdiği yazılımı altyapısı ile, kariyerinin başında veya dönüm noktasında olan genç profesyoneller için “Online Koçluk” hizmetini hayata geçirdi.

Özgün, yenilikçi ve idealist 5 girişimcinin hikâyelerinin bir araya gelip harmanlanmasıyla oluşan online kariyer yönetim sitesi insparkus.com, site kullanıcılarının kariyer seçimleriyle ilgili harekete geçmeleri için nerden başlamaları ve nasıl ilerlemelerini gerektiğini gösteren yepyeni bir sistem sunuyor.

Toplam 21 yıllık koçluk tecrübelerini, yalnızca Türkiye’nin büyük şehirleriyle sınırlı kalmaksızın daha fazla kişiye aktarabilmek amacıyla, internete taşıyan insparkus.com ekibinin kullanıcılara sunduğu en büyük imkan, kişinin kendi seçtiği zaman dilimi içinde ve mekanda bu süreci uygulayabilecek olması. 2 ila 4 ay içinde tamamlanabiilen sözkonusu program, 4 etap altında birbirini takip eden toplam 17 oturumdan oluşuyor.

Kısa bir süre için, ilk iki oturumu ücretsiz olarak denenebilecek insparkus.com’da tüm sisteme sahip olmanın fiyatı 99 TL. Kullanıcıların sistemi etap etap satın almayı tercih etmeleri halinde ise, her bir etap için ödemeleri gereken ücret 29 TL.

www.insparkus.com adresinden erişim sağlanabilen sözkonusu programda sorular, oyunlar, videolar ve ses dosyaları ile kullanıcıların kariyerinde netleşebilmesi hedefleniyor.

Comments are closed.