iszirvesi.com – Yazılım Geliştirme Müdürlüğü’ne İlker Can Atandı

iszirvesi_logo

Yazılım alanında yenilikçi çözümleriyle öne çıkan Inveon’un Yazılım Geliştirme Müdürlüğü görevini İlker Can üstlendi. İlker Can, Inveon’un yazılım ekibinin yönetiminden sorumlu olacak.

Inveon’un teknoloji konusunda derinlemesine bilgi ve deneyim sahibi ekibine katılmaktan mutluluk duyduğunu belirten İlker Can, kurumlara yönelik geniş bir yelpazede çözümler oluşturmayı sürdüreceklerini söyledi: “Gelişen teknoloji, iş dünyasının her alanına hizmet ediyor. Şirketlerin ihtiyaçları değiştikçe, bu ihtiyaçlara uygun doğru adreslenmiş çözümlere zamanında ulaşmak önem kazanıyor. Inveon’un temel ilkelerinden olan ‘beklentilerin ötesinde sonuçlara ulaşmak’ doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz..

1974 yılında İstanbul’da doğan İlker Can, 1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek lisans eğitimini de aynı bölümde tamamlayan Can, Escort Yazılım A.Ş.’de Yazılım Geliştirme Mühendisi olarak profesyonel iş hayatına atıldı. İlker Can, 2000-2002 yılları arasında YBS Yazılım bünyesinde Yazılım Geliştirme Mühendisi olarak görev aldı. 2002 yılında katıldığı Bizitek bünyesinde beş yıl süre ile Proje Yönetmeni olarak çalışan Can, 2007 yılında CEVA Lojistik’te Proje Yönetmenliği’ne atandı. İlker Can, 2009 yılı itibariyle Inveon’da Yazılım Geliştirme Müdürü olarak görev alacak. Can, kurumsal yazılımlar geliştiren ekibin yönetiminden sorumlu olacak.

Bu habere http://www.iszirvesi.com/Sirket-Atamalari/inveonda-Yazilim-Gelistirme-Mudurlugune-%C4%B0lker-Can-Atandi/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.