Inveon’da İnternet Girişimleri Yöneticisi Kim Oldu?

Inveon’da İnternet Girişimleri Yöneticisi Kim Oldu?

markreting_tr_logo (1)

Günümüz iş dünyasının ihtiyaçları ile hızla gelişen teknolojileri en verimli BT platformlarında bir araya getiren Inveon’un İnternet Girişimleri Yöneticisi görevine Ari Bencuya getirildi. Bencuya, Inveon bünyesinde internet girişimlerinden sorumlu olacak.

Inveon’un kısa zamanda yakaladığı büyüme trendi ile kendisini çok heyecanlandırdığını belirten Bencuya, şöyle konuştu: “Inveon, bir süre içinde bulunduğum Silikon Vadisi’nin izlerini taşıyan genç ama tecrübeli bir şirket. Kısa zamanda yakaladığı büyüme trendi ile beni çok heyecanlandırıyor. Bundan sonraki hedefimiz, internet girişimlerinin trafiğini ve gelirlerini arttırmak, aynı zamanda takip ettiğimiz trendleri uygulayarak yeni başarılar yakalamak, dolayısıyla Inveon Ventures markasını geliştirmek olacak.”

Ari Bencuya, Duke Üniversitesi’nde Ekonomi eğitimi aldı. Profesyonel iş yaşamına 2006 yılında Steve & Barry’s LLC’de adım atan Bencuya, burada başarılı projelere imza attı. 2008 yılında MLB Medya’da göreve başlayan Bencuya, Operasyon Koordinatörlüğü ve Analistlik görevlerini üstelendi. 2010 yılının Şubat ayı itibariyle Inveon bünyesine katılan Ari Bencuya, Inveon Ventures markasının gelişiminden sorumlu olacak.

Comments are closed.