Inveon Ürün ve Çözümleri Romanya’da da Kullanılmaya Başlandı

Yurt dışı açılımlarımızı Romanya menşeli online pazar yeri elefant.ro ile geliştiriyoruz.

Inveon’un Romanya’daki yeni müşterisi elefant.ro ile yaptığı işbirliği çerçevesinde e-ticaret operasyonunu bir sonraki aşamaya taşımak için altyapı çalışmaları yapılacak. Tek kaynaktan eksiksiz bir şekilde gelen ürün verilerinin hızla farklı kanallarda yayınlanmasına olanak veren inRiver ile entegrasyonu sağlanacak. Bu entegrasyon sayesinde farklı kanallarda yürütülen pazarlama faaliyetleri belli standartlara oturtulup etkinliği arttırılacak.

2010 yılında bir online kitabevi olarak kurulan elefant.ro şirketi, zaman içinde müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir online alışveriş merkezine dönüştü. Şu anda 500 binden fazla müşterisi bulunan elefant.ro, bünyesindeki kitap, e-kitap, e-reader, film, müzik, oyuncak, saat, parfüm, giyim, ayakkabı, aksesuar, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, elektronik ve ev aletleri kategorilerinde 300 binden fazla ürünü tüketiciler ile buluşuyor.

Ürün Bilgi Yönetimi (Product Information Management – PIM) konusunun dünya çapında pazar lideri inRiver’ın Türkiye ve EMEA’daki partneri olarak ele aldığımız projenin sonuçlarını ilerleyen zamanlarda paylaşacağız.

Comments are closed.