Inveon İşe Alım Simülasyonu’yla Yıldız Teknik Üniversitesi’ndeydi

Inveon ile İşe Alım Simülasyonu’yla Yıldız Teknik Üniversitesi’ndeydi

Inveon’da, “pozisyona göre insan bulmak” değil, “insana göre pozisyon yaratmak” felsefesi ile örtüşen bir işe alım süreci yürütüyoruz ve büyük motivasyona sahip, alanındaki en yetenekli bireyler ile çalışıyor ve gelecek vaat eden, “Inveonize Olmak” kültürüne uyum sağlayabilecek yetenekleri her zaman arıyoruz.

Inveon, 18-19 Kasım Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün düzenlediği 4.Finans ve Yazılım Günleri 2013’te sponsor olarak yer almasının yanı sıra stantta gerçekleştirdiği işe alım simülasyonu ile mezun olmadan işe alım süreçlerini birebir yaşama ve Inveon’da staj yapma fırsatı için üniversite öğrencilerle buluştu.

Inveon ile İşe Alım Simülasyonu’nda gerçek zamanlı olarak çeşitli algoritmik soruları çözmek için kodlar yazarak programlama ve problem çözme yeteneklerinizi gösterebildikleri bir test ile karşılaştılar. Bu teknik sınavda başarılı olanlar İnsan Kaynakları Departmanımız ile bir mülakat yapma ve bu sayede Inveon’un işe alım sürecini tüm adımlarıyla deneyimleme fırsatı yakalamış oldular.

yildizteknik

Comments are closed.