Inveon, Dünya Trendlerini ve Sektördeki Yenilikleri Müşterileriyle Paylaşıyor

2016 yılında e-ticaret, e- ticaret ve perakende alanındaki yenilikleri paylaşacağımız etkinlik serisinin ilki olan  “Perakendenin İnternet ve Mobille Dönüşümü” Etkinliği müşterilerimizin değerli katılımıyla gerçekleşti. 

Sadece Inveon müşterilerinin dâhil olduğu etkinlik; Inveon’un Yönetici Ortağı Moris Kastro’nun e-ticaretin gelişimi ve geleneksel pazarlama yöntemlerinin dijitale dönüşümünü aktardığı oturum ile başladı. İkinci oturum da iş ortaklarımızdan Google’ın İrlanda ofisinden gelen misafirimiz Sinecan Bilgiç, Google’ın yeni ürünleri ve e-ticareti daha verimli hale getirmek için yapılması gerekenleri paylaştı. Etkinliğin son oturumunda Inveon’un İş Geliştirme Yöneticisi Can Kenanoğlu, mobil ticarette başarılı olmak için yapılması gerekenleri,  2016’da hayata geçirilen Inveon’un mobil ürününü müşterilerimize aktardı.

Birlikte çalıştığı firmalarla iş ortaklığı ve danışmanlık yaklaşımını benimseyen Inveon, dünya trendlerini ve sektördeki yenilikleri müşterileriyle paylaşacakları etkinliklerin devamında, uzmanlıklarını müşteriler ile paylaşamaya devam edecek.

event

Comments are closed.