Inveon, Digital Analytics Summit 2015’te Yer Aldı

Inveon’un sponsor olarak yer aldığı Digital Analytics Summit 13 Kasım 2015’te Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşti. Bu etkinlikte Moris Kastro, “Digital Analytics ” başlıklı panelde, dijital dönüşümdeki global trendleri, bu dönüşüm için dikkat edilmesi gereken noktaları ve tecrübelerini paylaştı.

Moderatörlüğünü Egon Zhender’den Burcu Bıçakçı’nın yaptığı, Sahibinden’den Boğaç Göncü, Hürriyet’ten Özlem Kutluay‘ın da konuşmacı olarak katıldığı DIGITAL ANALYTICS panelinde; dönüşümde dijitalleşen dünyada var olabilmek için yeni jenarasyonu dinlemenin önemi vurgulandı. Dijtalleşme sürecinde   yaşanabilecek zorluklar hakkında Moris Kastro “Dijital dönüşümdeki en büyük tehlike “C level” yöneticilerin bu değişime ayak uyduramıyor olması.” şeklinde konuştu.

Bu yıl ikincisi gerçekleşen ve Dijital Pazarlama alanında sektöre yön veren akademisyenler, yöneticiler ve uzmanların da yer aldığı  Digital Analytics Summit 2015’te; mobil pazarlama analitiği, dijital büyük veri ve ölçümleme konularında sektörle ilgili trendlerin, araştırmaların ve uygulamaların paylaşıldığı oturumlar yer aldı.

 

Comments are closed.