Inventures Happy Hour’dan Sonra

Inventures Happy Hour’dan Sonra

invhappy (2)

Inveon’un internet girişimleri şirketi Inventures, geçtiğimiz Cuma günü mini bir organizasyon düzenleyerek, internet ve girişimcilik dünyasının farklı noktalarını bir araya getirdi. Top-notch girişimcilerden e-ticaret cambazlarına, melek yatırımcılardan (angel-investors) venture hukukçularına ve servis sağlayıcılarına kadar uzanan seçkin bir kitle, Inventures Happy Hour’daydı.

Başta sadece tanışmak ve sohbet etmek amacıyla bir araya gelinse de, iş sohbetleri de kaçınılmaz oldu. Türkiye’de, e-ticaret girişimlerini başarıya ulaştıran stratejiler, bu girişimlerin arkasında yatan teknolojiler, pazarlama stratejileri ve işin hukuki süreçleri, özellikle tartışılan ve yorumlanan konular arasındaydı.

Inventures’ın da ortak olduğu, Türkiye’nin dev perakendecilerinin bir araya gelerek kurduğu 1V1Y (Birvarmışbiryokmuş) ve bu hafta açılan yeni private shopping sitesi Bonvagon da Happy Hour’a katılanlar arasındaydı. Bonvagon ekibi, girişimin hayata geçirilmesi sürecinde verdikleri desteklerinden dolayı Inventures ekibine teşekkürlerini sundu.

Inventures ekibi organizasyonda onlarla birlikte olan tüm dostlarına teşekkür ederek, bunun bir başlangıç olduğunu ve daha nice organizasyonlar düzenleyeceklerini dile getirdiler.

Comments are closed.