+90 (212) 270 0 546
info@inveon.com.tr

Hakkımızda

InveonHakkımızda

Yaklaşımımız

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biri olan Inveon, “Teknolojiyi faydaya en iyi dönüştüren şirket olma” misyonuyla kurulduğu 2006 yılından beri B2B ve B2C e-ticaret altyapı çözümleri, m-ticaret uygulamaları ile dijital iş geliştirme ve yönetim danışmanlığı hizmetlerini verir. İstanbul’daki resmi Ar-Ge merkezinde inCommerce  Dijital Ticaret Platformu ve Mobular Mobil Ticaret Uygulama Çözümleri’ni geliştirmiştir. 2015 yılında müşterilerine dijital iş geliştirme ve yönetim çözümü GrowthLab‘i sunarak hizmet portföyünü genişletmiştir. Inveon’un ürün ve çözümleri, Türkiye’nin en büyük 200 dijital perakende operasyonunun 50’den fazlasında tercih edilmektedir.

2009 yılından beri öncelikli olarak perakende sektörünün dijitalleşmesinde öncü rol oynayan Inveon çözüm ve ürünleri; bugün perakende, gayrimenkul, ulaşım ve hızlı tüketim ürünleri sektörlerini de kapsayan geniş bir yelpazede müşteri bulmaktadır. Başarısını Türkiye sınırları dışına taşıyan Inveon; ABD, Fransa, İngiltere, Dubai, Rusya, İsrail, Romanya, İtalya ve Fas’taki müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetler ile gelirlerinin önemli bir bölümünü yurt dışındaki müşterilerinden elde etmektedir.

Inveon çözümleri kullanan firmalar yıllık toplam 2 milyar TL’lik e-ticaret alışveriş hacmi oluşturmaktadır.

Dünden Bugüne Inveon

Inveon Değerleri

MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN;
Yazılım ve internet teknolojilerini iş geliştirme perspektifimizle harmanlayıp verimliliklerini artırmak, çözümler sunmak ve yeni iş ufukları açmak.

ORTAKLAR, YATIRIMCILAR VE TÜM TAKIM İÇİN;
Keyifli ve kişisel tatmin dolu bir iş düzeninde, artan ve sürdürülebilir finansal fayda sağlamak.

İŞ ORTAKLARI VE EKOSİSTEM İÇİN;
Sürekli gelişme odaklı ve karşılıklı değer sağlayan iş ilişkileri ağı yaratmak.

SON KULLANICI İÇİN;
Inveon çözüm ve ürünlerine dokunarak hayatını iyileştirmek.