+90 (212) 270 0 546
info@inveon.com.tr

Hakkımızda

InveonHakkımızda
Hakkımızda

Yaklaşımımız

Kurulduğu 2006 yılından beri B2B ve B2C e-ticaret altyapı çözümleri, m-ticaret uygulamaları ve dijital pazarlama danışmanlığı konularında hizmet veren bir servis sağlayıcı olan Inveon, İstanbul’daki resmi Ar-Ge merkezinde geliştirilen inCommerce ve Mobular ürünlerine ek olarak 2015 yılında kendi bünyesinde, gelişen teknoloji ve ihtiyaç analizlerini göz önünde bulundurarak müşterilerine kullanıcı deneyimi, iş geliştirme, dijital pazarlama yönetimi, stratejik büyüme yönetimi konularında destek olacağı GrowthLab çözümü ile hizmet portföyünü genişletmiştir. Inveon, ürün ve hizmetleri ile müşterilerinin büyüme için ihtiyaç duydukları her türlü süreci sahiplenerek, kalıcı çözümler üretir. Türkiye’nin en büyük 200 perakende operasyonunun 50’den fazlasında Inveon ürün ve çözümlerinin tercih edilmektedir.

2009 yılından beri öncelikli olarak perakende sektörünün dijitalleşmesinde öncü rol oynayan Inveon hizmet ve ürünleri; bugün perakende, gayrimenkul ve ulaşım sektörlerini de kapsayan geniş bir yelpazede müşteri buluyor. Başarısını Türkiye sınırları dışına taşıyan Inveon; ABD, Dubai, Rusya, İsrail, Romanya, İtalya ve Fas’taki müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetler ile gelirlerinin önemli bir bölümünü yurt dışındaki müşterilerinden elde etmektedir.

30 binin üzerinde ürün bilgisinin depolandığı ve ayda ortalama 4 milyon tekil ziyaretçinin 26 milyon adetten fazla sayfa görüntülediği e-ticaret sitelerinde gerçekleşen ortalama 20 bin adet sipariş ile birlikte toplam 6 milyon TL’lik alışveriş hacmi yaratılmaktadır.

Hakkımızda

Rakamlarla Inveon

Inveon ürün ve hizmetleri ABD, Dubai, Romanya, Rusya, İsrail, İtalya ve Fas’ta da aktif olarak kullanılmaktadır.

Türkiye’de en büyük 200 online perakende operasyonunun 51’i Inveon’u tercih etmiştir.

Inveon’un dahil olduğu dijital operasyonlar, her ay 30 milyon kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Bu ziyaretçiler her ay ortalama 180 milyon sayfa gösterimi oluşturmaktadır.

Bu operasyonlarda ayda ortalama 140 bin online alışveriş gerçekleşmektedir.

Inveon sistemlerinde toplam 90 bin adet ürün verisi bulunmaktadır.

Her ay ortalama 40 milyon TL‘lik alışveriş hacmi yaratılmaktadır.

Dünden Bugüne Inveon

Hakkımızda

İş Ortaklarımız