Forbes Dergisi Ocak 2017 Sayısında Ar-Ge Merkezimiz ve Gelecek Vizyonumuza Yer Verildi

2Forbes Dergisi’nin Ocak 2017 sayısına röportaj veren Inveon Yönetici Ortağı Yomi Kastro, şirketimizin Ar-Ge merkezi olması süreci ve Ar-Ge merkezimizde yapılan çalışmalar hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

“Ar-Ge merkezi hikayesi aslında Inveon’un kuruluş felsefesiyle beraber başladı; yani bir anda olmadı” diyen Inveon Yönetici Ortağı ve CEO’su Yomi Kastro, “Bir yandan piyasa gerçekleriyle yüzleşip piyasadaki müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye çalıştık. Diğer yandan bu çözümlerin teknolojik altyapılarını bir müşteri beklentisi ya da talebi olmaksızın geliştirip, üç-beş yıl sonrası için birtakım ürünleri hazırlamak yoluna gittik” diyor ve ekliyor: “10 yıl sonra e-ticareti tüketici internetten yapmayacak, onun yerine tüketicinin emrine amade cihazlar otomatik olarak talimatları verecek”.

Yomi Kastro’nun açıklamaları, Ar-Ge merkezimizde odaklandığımız M2M, IoT, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik teknolojilerinin e-ticaret uygulamaları ile ilgili daha geniş bilgi edinmek ve makalenin tamamını okumak için burayı tıklayabilirsiniz.

Comments are closed.