E-ticaret Sitesi Yenilenen adL’nin Tercihi Inveon Oldu

E-ticaret sitesi yenilenen adL’nin tercihi Inveon oldu

Türkiye’nin en büyük perakende e-ticaret sitelerinde imzası bulunan Inveon’un adL için tasarladığı alışveriş sitesi, kullanıcıların tercihlerini tahmin eden ‘Tavsiye Motoru’ ve hediye seçimini kolaylaştıran ‘Sevgilim Alsın’ özellikleri ile farklılaştı.

ADL-0885adL, Codentry ve Love My Body markalarını bünyesinde bulunduran ve Türkiye’de 200’e yakın satış noktasına ulaşan Adil Işık Group, e-ticaret süreçlerinde Inveon’u tercih etti. Sezonun en yeni modellerinin bulunduğu yeni e-ticaret sitesi, kullanıcıların satın alma eğilimlerini hesap eden ‘Tavsiye Motoru’ ile öne çıkıyor. Yurt içi ve yurt dışındaki yaygın satış noktalarında; kendine özgü tasarımları, modayı yansıtan ürünleri, deneyimli satış ekibi ile hizmet veren adL’nin kategori bazında üretilen özel içerikler sayesinde, Inveon tarafından, arama motoru optimizasyonuna (SEO) uygun hale getirilen online alışveriş sitesinde fark yaratan birçok özellik bulunuyor.

Kolay Alışveriş Deneyimi

Inveon’un hazırladığı modüller sayesinde; müşterinin siteden beğendiği fakat stokta olmayanadL anasayfa ürünleri stoğa girdiği an bildirimle haber veren ve sepette satın alınmadan unutulan ürünleri mail yoluyla hatırlatan sitede ayrıca ‘Sevgilim Alsın’ modülü de bulunuyor. ‘Doğru zaman, doğru ürün, doğru fiyat ve doğru yer’ felsefesiyle yola çıkan adL, ‘bluz’, ‘ayakkabı’, ‘elbise’ ve ‘çanta’ kategorileri bazında ‘En Çok Satanlar’ listesine hızlı erişim sağlayarak ayrıca, ‘Yeni Gelenler’ ve ‘En Son Gezdikleriniz’ modülleri ile de müşterilerine daha kolay bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Stilinize özel tavsiyeler

adL.com.tr ayrıca, Tavsiye Motoru sayesinde; ürün kategorisini, rengini ve kullanıcıyla aynı kriterlere sahip diğer müşterilerin önceki satın almalarını dikkate alarak ürün tavsiyesinde bulunuyor. adL Lookbook ile ‘dergi karıştırma’ deneyimini sanal ortamda da yaşatan site, beğendiğiniz ürünlerin üzerine tıklayarak satışa yönlendirilmenizi de sağlıyor. adL’nin “Işıltılı ve şık kadını” ön plana çıkaran tasarımları, Codentry’nin iddialı, enerjik ve canlı stili ile müşterilerine geniş bir skalada ürün seçeneği sunuyor.

Comments are closed.