+90 (212) 270 0 546
info@inveon.com.tr

inCommerce – Dijital Ticaret Altyapı Platformu

InveoninCommerce – Dijital Ticaret Altyapı Platformu
E-Ticaret’te Başarılı Olmak İçin…
Tasarımından altyapısına, sunucu konumlandırılmasından düzenli bakımlarına, entegre dijital pazarlama ve performans arttırıcı araçlardan doğru kurgulanmış bir SEO altyapısına kadar her şeyi düşünür ve markanızın kimliğine en uygun internet sitesini hayata geçirmenize yardım ederiz. Esnek arama modülü, ürün tavsiye sistemleri, lookbook, canlı destek hizmetleri, farklı ödeme sistemi tipleri, kargo takip modülleri ve kolay entegre olunan ERP sistemleri e-ticaret sitenizi başarıya ulaştırmak için gereken her şeyi yaparız.


E-Ticaret Altyapısı

Sizin işinizi geliştirmek için hayal ettiklerinizi dinleyip, B2B ya da B2C projelerinizde e-ticaret siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri kapsayan ve kullanımı kolay bir altyapı geliştiriyoruz. Yapının değişen koşullara uygun olarak geliştirilmeye uygun, güçlü ve esnek olarak dizayn edilmesi en büyük önceliğimiz.


UI/UX Özelleştirmeleri ile Kullanıcı Deneyiminin Geliştirilmesi

Her projede müşterimizin istek ve beğenilerini dinleyip yola çıkarken süreç boyunca pazardaki trendleri paylaşmayı ve gereksinimleri doğru anlayıp kullanıcı kitlesine uygun çözümler yaratmayı önemseriz. Değişen dünya ve kullanıcı kitlelerini analiz edip hem bilgi birikimimiz hem de kullandığımız test araçları  ile markaya en uygun UX yaklaşımlarını bulur ve işinizden en yüksek verimi almanızı sağlarız.


Kampanya Modülleri

İnternet sitenizin başarısı ve kullanıcı sadakatinin yapılan kampanya ve ayrıcalıklara bağlı olduğunu hep hatırlatır ve istediğiniz an aklınıza gelen bir kampanya kurgusunu hayata geçirebileceğiniz esnek bir kampanya modülü entegre ederiz.

Altyapıya Entegre Dijital Pazarlama Çözümleri
Hedef kitlenize ulaşmak için bütçeniz doğrultusunda yapacağınız dijital pazarlama çalışmalarından daha çok verim alabilmeniz için doğru entegrasyonların yapılması ve kitlelere ulaşım yolunda çalışmalarınızın doğru ölçümlenmesini sağlıyoruz. Doğru kurgulanmış bir SEO altyapısı ile markanız herkes tarafından kolaylıkla bulunması ve sitenizi ziyaret eden kullanıcıları geri kazanmak için yeniden pazarlama yöntemlerinin kullanılmasını sağlarız.

CRM Çözümleri
İşinizin geliştirilmesinde en önemli etken olan pazarlama faaliyetlerinin doğru zamanda doğru kişiler için kurgulanmasına bağlıdır. Gerçekleşen tüm işlemlerin doğru analiz edilmesi uzun soluklu başarının anahtarıdır. CRM ürünümüz “Inveon Pearl” ile rutin raporlar değil, eşzamanlı performans dalgalanmalarını izler ve detaylı bilgilere sahip olursunuz. Bu sayede hedef müşteriye doğru satış stratejisini uygulayıp ciro ve kar marjınızı artırırsınız. Ürünlerin mağaza bazlı ölçümlemesini yaparak her mağazanın performansını artırır ve maliyetleri düşürürsünüz. Yeni müşteri sayınızı artırmak ve hedef odaklı kampanyalar ile kayıtlı müşterilerinizin sadakatini artırarak dinamik perakende sektöründe dinamik yönetim yapabilirsiniz.