Computerworld – Inveon Satış Direktörü Mine Tezer Oldu

Computerworld – Inveon Satış Direktörü Mine Tezer oldu

ComputerWorld_logo

Satış Direktörlüğü görevine Mine Tezer getirildi. Tezer, Inveon bünyesindeki satış ekibi ve firmanın satışa yönelik faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Inveon’un ele aldığı her projeyi kendi bünyesinde geliştirdiği özel süreç yönetimiyle oluşturduğunu belirten Tezer, yeni görevindeki hedeflerine ilişkin olarak şunları söyledi: “Inveon, uygulamaya koyduğu çözümler aracılığıyla sıra dışı sonuçlara ulaşmasıyla öne çıkan bir firma. Biz de Inveon satış ekibi olarak, hem firmamızın yenilikçi yaklaşımını hem de ulaştığı sonuçları en doğru şekilde değerlendirecek ve çalışmalarımıza yansıtacağız. Inveon’un ileri teknoloji kullanımıyla oluşturduğu değer yaratan çözümlerini en doğru şekilde vurgulamak, öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor.

1971 yılında doğan Mine Tezer, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’ndeki lisans eğitiminin ardından, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisans eğitimi aldı. Profesyonel iş yaşamına 1997 yılında Anadolu Honda Otomotivcilik A.Ş.’de Üretim Planlama ve Kontrol Mühendisi olarak başlayan Tezer’in kariyeri Eczacıbaşı Bilgi İletim A.Ş.’de Proje Satış ve Pazarlama Uzmanı olarak devam etti. 1999 yılında IFS Endüstriyel ve Finansal Bilgisayar Sistemleri A.Ş.’de Kıdemli İş ve Uygulamalar Danışmanı görevine getirilen Tezer, daha sonra sırasıyla Login Bilgisayar Yazılımları A.Ş., ITD İletişim Teknoloji Danışmanlık Ticaret A.Ş., Nexum Boğaziçi ve Treda’da satış ve pazarlama departmanlarında yönetici olarak görev yaptı. Inveon bünyesine katılan Mine Tezer, Inveon Software Solutions ve Inveon Ventures markalarının satış ekibini yönetecek.

Bu haberin aslına http://www.computerworld.com.tr/inveon-satis-direktoru-mine-tezer-oldu-detay_2757.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.