Columbia Sportswear E-Ticaret Sitesinde Organik Trafikte %81, Ciroda %182 Büyüme Gerçekleşti

img_0581_easy-resize-com InCommerce ve GrowthLab ile altyapı, dijital iş geliştirme ve dijital pazarlama desteği verdiğimiz Columbia Sportswear markası için yaptığımız SEO iyileştirme çalışmaları sonucunda, markanın www.columbia.com.tr sitesinin organik trafiğinde önemli oranda bir artış gerçekleşti. Yapılan kapsamlı iyileştirmeler ve çalışmalar sayesinde kısa sürede arama sonuçlarında kayda değer gelişme görülmesi ile sitenin organik trafiğinde %81’lik büyüme ve ciroda yüzde 182’lik bir artış gözlemlendi.
Inveon’un 2015 yılında geliştirdiği kullanıcı deneyimi geliştirme, dijital iş geliştirme, dijital pazarlama, planlama ve stratejik büyüme yönetimi konularında 360 derece hizmet veren GrowthLab, e-ticaret dünyasındaki markaların büyüme hedeflerine erişme yolunda stratejik yaklaşımlar ile başarıya ulaştırıyor. GrowthLab ile verdiğimiz hizmette odak noktamız markaların pazarlama faaliyetlerini etkili olarak yöneterek, pazarlama bütçelerinden en yüksek geri dönüşlerin kazanılmasını sağlamak. Bu kapsamda yürüttüğümüz çalışmaların bir parçası olarak gerçekleştirdiğimiz arama motoru optimizasyonu(SEO) iyileştirmeleri, web sitelerinin arama sonuçlarında daha iyi performans göstererek sitelerin organik trafiklerini artırmaya yarayan ücretsiz bir araç olduğundan, yaptığımız çalışmalar ve hedeflediğimiz maksimum bütçe verimi hedefimize ulaşmak açısından GrowthLab kapsamında verdiğimiz hizmetler için büyük önem taşıyor.
Inveon olarak, birlikte çalıştığımız markalar için beklentinin ötesinde iş çıkarma hedefiyle, onlar için geliştirdiğimiz proje, yaptığımız optimizasyon ve iş geliştirme çalışmalarının bir kez daha etkileyici sonuçlarını gördük. Yapılan sürekli stratejik iyileştirme çalışmalarının bir parçası olarak, GrowthLab ekibimizin gerçekleştirdiği çalışma ile Columbia Sportswear markasının e-ticaret sitesi üzerinde elde edilen bu başarıya ortak olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Comments are closed.