Colin’s E-ticarette Dünyaya Inveon ile Açılıyor

Dünyada 38 ülkede 600’ü aşkın mağazasıyla hizmet vermekte olan hazır giyim markası Colin’s, online alışveriş sitesini Inveon tecrübesi ile hayata geçirdi. Türkiye’deki müşterilerine e-ticaret sitesi üzerinden hizmet vermeye başlayan Colin’s yurtdışı operasyonlarında da Inveon ile işbirliğini sürdürecek.

Colin'sHer gün daha yeni, daha modern, daha ilginç ve daha özel bir dünyanın hızına yetişen ve müşterileriyle bu büyük değişimin ruhunu paylaşarak “insanlara kendilerini daha iyi hissettirmeyi” amaçlayan Colin’s, yeni alışveriş sitesi ile müşterine kolay ve hızlı bir satın alma deneyimi sunuyor. Colin’s tasarım ekibi tarafından hazırlanan özel temalı koleksiyonların ve müşterilerinin kendi tarzlarına uygun ürünlerin tek bir kategori altında bulunmasına olanak sağlayan siteye mobil cihazlardan da rahatlıkla ulaşılıyor. Aranılan ürüne her cihazdan kolayca erişilmesini sağlayan “mobil dostu” site müşterilere konforlu bir alışveriş imkanı sağlarken, kullanıcı hatalarını da en aza indirerek, markanın verimliliğini artırıyor. Kullanıcılar erkek ve kadın sekmeleri altında “Campus”, “City Smart”, “Urban”, “Holiday Shop” ve daha birçok temaya sahip ürünü görebiliyor.

Colin’s ve Inveon İş Birliğini Yurtdışına Taşıyor

Önümüzdeki dönemlerde yurtdışı e-ticaret operasyonlarına hız verecek olan Colin’s, Rusya ve Ukrayna’daki müşterileri için özel olarak geliştirilecek alışveriş siteleri için de Inveon ile olan iş birliğini sürdürecek. Colin’s’in Inveon rehberliğinde hayata geçirilen yeni alışveriş sitesini ziyaret etmek için tıklayın: colins.com.tr

Comments are closed.