Bilsar’ın Dijital Satışları Inveon ile Yüzde 30 Arttı

Tekstil sektöründe 68 yıllık tecrübesiyle; moda dünyasının dinamik, ilerici ve yenilikçi isimlerinden biri olmayı başaran Bilsar, dijital pazarlama yönetimini Inveon’a emanet etti. Yazılım ve internet teknolojileri ile verimliliği artıran çözümler sunan Inveon’un yaptığı analizler ve ürettiği çözümlerle Bilsar’ın satışları yüzde 30 oranında arttı.

 

Çağdaş perakendecilik anlayışıyla yönettiği markaların dağıtımını flagship mağazalardan, lüks mağaza zincirlerine kadar çok geniş bir dağıtım ağında yapan Bilsar, aynı zamanda marka mağazası Bil’shirt ve Türkiye’nin ilk life-style mağaza konsepti olan Bilstore’u da açarak alışveriş anlayışına yeni bir boyut getirdi.

 

Bil’shirt ve Bilstore’un online pazarlama ve offline iş geliştirme süreçlerinin tamamını yöneten Inveon, markanın internetteki bilinirliğini ve satışlarını 3 ay gibi kısa bir sürede arttırmayı başardı. Google Adwords ve Facebook’ta oluşturulan dijital kampanyaların veri analizlerini yapan Inveon, markanın hedeflerinin belirlenmesini ve bu hedeflere yönelik çözümler üretilmesini sağlıyor. Facebook Offer reklam modeli ile kişiye özel ürün tanıtım çalışmasını yöneten Inveon, Bilsar’ın müşterileriyle daha sağlam bir bağ kurmasını sağlıyor. Google Shopping ve Facebook’ta ürün odaklı kampanyaların da dahil olduğu yol haritası ile Bilsar’ın marka bilinirliğinin artırılmasının yanı sıra satışların da olumlu yönde etkilenmesi hedefleniyor.
bilsar


Comments are closed.